KPFK

dr Piotr Rojek (27.06.1945-02.12.2012)

Biegły rewident. Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Katowicach, gdzie w 1976 roku uzyskał stopień doktora. Pracownik Katedry Rachunkowości Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Jego długoletnia kariera dydaktyczna zaowocowała wydaniem szeregu podręczników i ...

wiecej

26-10-2015

Rozdanie nagród w Konkursie na najlepszą pracę magisterską z rewizji finansowej

Rozdanie nagród w Konkursie na najlepszą pracę magisterską z rewizji finansowej organizowanym we współpracy z KIBR pod patronatem Ministerstwa Finansów.

Podczas XVI Dorocznej Konferencji Audytingu organizowanej przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów w Centrum Konferencyjnym Warszawianka w Jachrance zostały wręczone nagrody w konkursie Fundacji dr. Rojka na najlepszą pracę magisterską z rewizji finansowej. Pierwszą nagrodę zdobyła Pani Joanna Kupczak (na zdjęciu z Prezesem KRBR). Dyplomy wręczał Prezes Krajowej Rady Biegłych Rewidentów Pan Krzysztof Burnos oraz Przewodnicząca Kapituły Konkursu prof. Joanna Wielgórska-Leszczyńska. Gratulujemy Joannie Kupczak, Kindze Mróz za zdobycie II nagrody oraz Justynie Zagórskiej (Filipiuk) za zdobycie III nagrody.

Od lewej: prof. Joanna Wielgórska-Leszczyńska, Justyna Zagórska (Filipiuk), Kinga Mróz, Magdalena Rojek, Joanna Kupczak, Krzysztof Burnos

KPFK

AKADEMICKA FUNDACJA RACHUNKOWOŚCI I AUDYTU IM. DR PIOTRA ROJKA
40-155 Katowice, ul. Konduktorska 33, tel. +48 32 78 37 400, fax. +48 32 750 06 77